Olej z pšeničných klíčkov 250 ml

Olej z pšeničných klíčkov Olej z pšeničných klíčkov

Dostupnosť: Na sklade

11,00 €

Krátky popis

Panenský olej z pšeničných klíčkov za studena lisovaný z klíčkov naklíčenej pšenice. Tento olej má vysoko všestranné použitie, odporúča sa na užívanie celej rodine. Je ľahko stráviteľný, vstrebateľný a veľmi chutný.

Panenský olej z pšeničných klíčkov za studena lisovaný z klíčkov naklíčenej pšenice. Tento olej má vysoko všestranné použitie, odporúča sa na užívanie celej rodine. Je ľahko stráviteľný, vstrebateľný a veľmi chutný. V západnej Európe je tento olej vysoko cenený, pretože spomaľuje proces starnutia a navracia silu. Vo Francúzsku ho používajú vrcholoví športovci na zvýšenie svojich výkonov. Je odporúčaný aj pre deti

Charakteristika:

Olej z pšeničných klíčkov olej má vysoký obsah tokoferolov ,sterolov a čisto prírodného koenzýmu Q10. Podiel esenciálnych mastných kyselín je 50 – 70 %. Olej posilňuje reflexy, obsahuje ženský hormón estrogén a vitamíny B, E, D a bielkoviny. Ďalej prvky fosfor a železo. Vitamín D znižuje riziko zlomenia krčku stehennej kosti. Vitamín E je pre človeka životne dôležitý, podporuje celkovú vitalitu – energiu organizmu. Pôsobí ako silný antioxidant, ktorý ochraňuje naše bunky pred voľnými radikálmi, chráni imunitný systém.


poslať dotaz

Ďalšie informácie

balenie 250 ml
viace info (PDF) olej-z-psenicnych-klickov.pdf
Krajina pôvodu Maďarsko

Kategórie