O nás

Lumír HladíkSom živnostník, predmet podnikania – nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj a sprostredkovanie obchodu – zaoberajúci sa obchodom s prípravkami, ktoré sú prospešné pre zdravie od roku 2001.

Od útleho detstva sa zaujímam o všetko, čo sa dá zaradiť pod pojem „niečo medzi nebom a zemou“. Od roku 2004 sa intenzívne zaoberám psychotronikou – najviac však liečiteľstvom (podrobnosti viď. Mystikon televízie UPC express – záznam z roku 2011).

V oblasti prípravkov zdraviu prospešných sa zameriavam na kvalitné výrobky predovšetkým českých serióznych výrobcov (GLUCAMEDIC®  KOMPLEX,  GLUCAMEDIC® GEL BIO, FAON®, ŽENŠEN®, Rašelinové tekuté mydlo). Som však prístupný aj výrobkom zahraničných výrobcov, avšak len špičkovej kvality (Panenské oleje).

Môžem poskytnúť aj mimoriadne služby súvisiace s užívaním prípravkov aj bez nich – diagnostikovanie a poradenstvo, prípadne aj terapiu duchovného charakteru. Môj prístup je individuálny.

Mojím krédom je prospešnosť druhým. Okrem veľmi výhodnej predajnej ceny (spojenej aj so základným individuálnym poradenstvom – individuálne odporučenie vhodného prípravku a jeho dávkovanie), môžem ponúknuť aj veľmi výhodnú veľkoobchodnú cenu  maloobchodníkom, so systémom množstevných zliav, a pri mimoriadnom odbere alebo dlhodobej spolupráci aj mimoriadne zľavy. Rôzne výhody (zľavy, darčeky) poskytujem svojim zákazníkom (podľa rozsahu a trvania spolupráce).

Na seba aj svojich spolupracovníkov som ako z hľadiska morálky, tak aj z hľadiska odbornosti náročný – spolupracujem len s takými výrobcami, prípadne dovozcami, ktorí svoju činnosť robia s nadšením pre vec a s láskou k ľuďom, za primeranú odmenu, ktorej vrcholom sú pozitívne výsledky – zlepšenie ich zdravia. To vnútorne veľmi napĺňa aj mňa.