L-Complex H-Technology 100 g

L-Complex H-Technology 100 g L-Complex H-Technology 100 g

Dostupnosť: Nie je na sklade

36,00 €

Krátky popis

Je čisto prírodný prípravok rastlinného charakteru. Dík svojmu zloženiu troch aminokyselín v prášku (L - Arginín báza, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG), ich pomeru, výrazne umožňuje uplatniť v praxi jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia - terapiu NO - oxidu (kysličníka) dusnatého, oceneného v roku 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

Je čisto prírodný prípravok rastlinného charakteru. Dík svojmu zloženiu troch aminokyselín v prášku (L - Arginín báza, L - Citrulin malát, L - Ornitin AKG), ich pomeru, výrazne umožňuje uplatniť v praxi jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia - terapiu NO - oxidu (kysličníka) dusnatého, oceneného v roku 1998 Nobelovou cenou za medicínu.

Touto terapiou možno úspešne riešiť:

 • vysoký krvný tlak
 • LDL (zlý) cholesterol
 • angínu pectoris
 • cukrovku
 • predchádzať infarktu a mŕtvici
 • erektívnej dysfunkcii
 • rakovinu
 • vredy
 • močovú inkontinenciu
 • infekcie rôzneho charakteru a rozsahu
 • Alzheimerovu chorobu
 • zápalové ochorenia
 • roztrúsenú sklerózu


Možno očakávať, že zlepšením stavu celého kardiovaskulárneho (krvného obehového) systému, vrátane vlásočnicových cievok - zlepšením prekrvovanie všetkých systémov a orgánov organizmu dôjde aj k zlepšeniu stavu pohybového aparátu (kĺby, svaly, chrbticu, chrbát) a zlepšenie kondície všetkých vnútorných orgánov

Dávkovanie

Základné dávkovanie je 2 x denne 2-3 g = 1 čajová lyžička. Dávkovanie je možné upraviť podľa potreby.

Spôsob užívania

Kedykoľvek - pred, počas i po jedle na lyžičku. Je možné tento horký prášok rozpustiť najlepšie vo vode (1 dl) ochutené limetkou alebo citrónom, prípadne ešte zapiť.

Balenie

100 g sáčok. Pri základnom užívaní vystačí jeden sáčok na 16 dní. Odporúčame využívať najmenej dva sáčky bez prestávky, alebo do odznení riešených problémov.

Čo je NO - oxid (kysličník) dusnatý?

Je to plyn, ktorý sa oi. Prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a významne pozitívne ovplyvňuje zdravie celého organizmu. Tvorí sa hlavne v endotelu (vrstva buniek pokrývajúca vnútorné steny ciev).

Funkcia NO v ľudskom organizme

Ak je endotel dobre vyživovaný, produkuje optimálnu hladinu NO a krv môže bez prekážok prúdiť a vyživovať srdce i ostatné orgány a systémy organizmu.

Následky pri nedostatku NO v organizme

Vplyvom starnutia buniek, nezdravú životosprávou, chorôb, jedovatým prostredím, prípadne genetickými predpokladmi atď. Dochádza k nedostatočnej produkcii NO. Tým vzniká nielen nedostatočná odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu, ale aj v samotnom tele sa môže vytvoriť nový mikroorganizmus, telu škodiace.

Nedostatkom signálnych molekúl NO, narušením ich činnosti tak, že neplní svoju funkciu - vysielanie konkrétnych správ, biologických signálov regulujúcich bunečnú činnosť sú obmedzené až vylúčené príkazy telu k správnemu vykonávanie svojich funkcií. To vedie k závažným obmedzeniam, narušením - narušovaním činnosti orgánov organizmu (srdce, pľúca, pečeň, obličky, žalúdok, genitálie).

Čo robiť?

Tento negatívny proces možno zvrátiť pomocou terapie NO - podaním lieku, ktorý zabezpečuje dostatočnú tvorbu NO. Za tento objav dostal jeho autor Dr. Louis J. Ignarro v roku 1998 Nobelovu cenu za medicínu.

Ako vysoko účinný prípravok sa v praxi ukázal a potvrdzuje prírodný preparát v prášku, zložený z aminokyselín rastlinného pôvodu, ktorý po päťročnom vedeckom bádaní a ročný praxi je evidentne svojimi účinkami bezkonkurenčné - L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY.

Jeho pravidelným užívaním sa aminokyseliny pretvára v organizme na NO, ktorého molekuly zaisťujú rozširovanie a zpružňování ciev, postupné rozpúšťanie usadenín a krvných zrazenín v cievach a zamedzenie ich tvorby. Dochádza tak k lepšiemu prekrvovanie a prokysličovanie celého tela - všetkých jeho orgánov a systémov - a tým aj k prirodzenému samouzdravovacímu procesu organizmu.

Spolu s dodržiavaním zásad zdravého životného štýlu je tak možné riešiť aj ťažkosti - choroby, ktoré sa doteraz javili ako neriešiteľné.
.


poslať dotaz

Ďalšie informácie

balenie 100 g
viace info (PDF) l-complex-h-technology.pdf
Krajina pôvodu Slovensko

Kategórie