Glucamedic tablety s vitamínom C 50 tablet

Glucamedic tablety s vitamínom C 50 tablet

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Na sklade

12,00 €

Krátky popis

Glucamedic® tablety s vitamínom C obsahujú extraktívne látky hlivy ustricovej – vysoko účinný doplnok GLUCAMEDIC® KOMPLEXU (možno užívať aj samostatne) .

Obsahujúce extraktívne látky hlivy ustricovej – vysoko účinný doplnok GLUCAMEDIC® KOMPLEXU (možno užívať aj samostatne)

  • Proti zápalom horných dýchacích ciest (nádcha, kašel, chrípky, angíny, prechladnutia)
  • Proti plesniam

Glucamedic® tablety s vitamínom C priaznivo ovplyvňujú obranyschopnosť organizmu v priebehu celej rady chorôb. Biologicky aktívne látky – glukány (sušený extrakt z hirataké), vitamín C (prírodná kyselina askorbová), proteíny, steroly, minerály – zvyšujú odolnosť organizmu proti vírusovým, bakteriálnym a plesňovým ochoreniam. Je vhodný nielen ako prevencia, ale aj ako podporný prostriedok pri akútnych ochoreniach.

Doporučené dávkovanie: 1 až 3 tabletky denne po dobu 1-2 mesiacov vycmúľať alebo zapiť dostatočným množstvom vody. Užívanie je jednoduché, vhodné predovšetkým pre deti – tablety sa cmúľajú. Dávkovanie sa dá až dvojnásobne zvýšiť.

Obsah škatuľky: 50 tabliet

Glucamedic® tablety s vitamínom C – ich základnou zložkou je sušený extrakt z hlivy ustricovej. Hliva ustricová (hiratake) obsahuje radu liečivých a ľudskému organizmu prospešných látok, medzi ne patria predovšetkým vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteíny, steroly, minerály a stopové prvky (Fe, K, P, Na, Zn, Se, Cr, Cu, B, I), aminokyseliny, 18 mastných kyselín, mevinolin (lovastatin), maltodextrin, stearan hořečnatý, sorbitol. Zložkou, vďaka ktorej je Hiratake natoľko významná, sú glukány. Sú to prírodné vetvené polysacharidy, vyživujúce bunky obranyschopnosti organizmu (makrofágy, mikrofágy, leukocyty, T-lymfocyty). Účinky glukánov sú dané schopnosťou aktivovať imunitný systém človeka. Svojím účinkom pôsobia glukány aj na znižovanie cholesterolu v krvi.


poslať dotaz

Ďalšie informácie

balenie 50 tablet
viace info (PDF) glucamedic-tablety.pdf
Krajina pôvodu Česká republika

Kategórie